RC Syd Lund/Dataanalys och Registercentrum

Mikael Åström, enhetschef
Telefon: 046-17 57 96
Mobil:    072-207 42 53
E-post: mikael.astrom@skane.se

Penny Lindegren, handläggare
Telefon: 046-17 13 48
Mobil:    072-599 74 56
E-post: penelope.lindegren@skane.se

Joakim Ohlsson, programmerare
Telefon: 046-17 26 70
Mobil:    072-595 09 17
E-post: joakim.ohlsson@skane.se

Karin Ottosson, registerkoordinator
Telefon: 046-17 58 25
Mobil:    072-573 30 91
E-post: karin.ottosson@skane.se

Chanchai Manuswin, datamanager
Telefon: 046-17 58 07
Mobil:    076-887 01 49
E-post: chanchai.manuswin@skane.se

Pernilla Nilsson, datamanager
Telefon: 046-17 58 23
Mobil:    076-887 05 58
E-post: pernilla.am.nilsson@skane.se

Erik Ackzell, dataanalytiker
Telefon: 046-17 40 45
Mobil:    072-467 45 43
E-post: erik.ackzell@skane.se

Anastasios Pantelis, dataanalytiker
Telefon: 046-17 40 46
Mobil:    072-467 45 44
E-post: anastasios.pantelis@skane.se

Sara Johansson, dataanalytiker (börjar 2019-01-01)
Telefon:
Mobil:
E-post:

Share
Publicerad: 7 april 2016
Senast uppdaterad: 13 september 2018