RC Syd Lund

Mikael Åström, enhetschef
Telefon: 046-17 57 96
Mobil:    0722-07 42 53
E-post: mikael.astrom@skane.se

Ewa Berggreen-Clausen, administratör
Telefon: 046-17 23 66
Mobil:    0725-96 22 17
E-post: ewa.berggreen-clausen@skane.se

Ljuba Kedza, statistiker
Telefon: 046-16 10 47
Mobil:    0725-96 22 14
E-post: ljuba.kedza@skane.se

Penny Lindegren, handläggare
Telefon: 046-17 13 48
Mobil:    0725-99 74 56
E-post: penelope.lindegren@skane.se

Joakim Ohlsson, programmerare
Telefon: 046-17 26 70
Mobil:    0725-95 09 17
E-post: joakim.ohlsson@skane.se

Karin Ottosson, registerkoordinator
Telefon: 046-17 58 25
Mobil:    0725-73 30 91
E-post: karin.ottosson@skane.se

ERC SYD

Chanchai Manuswin, datamanager
Telefon: 046-17 58 07
Mobil:    0768-87 01 49
E-post: chanchai.manuswin@skane.se

Pernilla Nilsson, datamanager
Telefon: 046-17 58 23
Mobil:    0768-87 05 58
E-post: pernilla.am.nilsson@skane.se

 

Share
Publicerad: 7 april 2016
Senast uppdaterad: 11 juli 2018