RC Syd Lund/Dataanalys och Registercentrum

Mikael Åström, enhetschef och senior dataanalytiker
Telefon: 046-17 57 96
Mobil:    072-207 42 53
E-post: mikael.astrom@skane.se

Penny Lindegren, behörighetshandläggare och support för 3C
Telefon: 046-17 13 48
Mobil:    072-599 74 56
E-post: penelope.lindegren@skane.se

Charlotte Romfors, verksamhetskoordinator och handläggare för CPUA-ärenden
Telefon: 046-77 08 00
Mobil:    076-887 01 89
E-post: charlotte.romfors@skane.se

Agneta Nilsson, handläggare och forskningssupport
Telefon: 072-225 83 84
E-post: agneta.k.nilsson@skane.se

Lovisa Björnberg, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 046-275 19 70
Mobil:    072-465 73 37
E-post: lovisa.bjornberg@skane.se

Anatole Donaldson Nöstl, dataanalytiker och registerutvecklare
Telefon: 072-462 52 61
E-post: anatole.donaldsonnostl@skane.se

Ivan Jacobsen Heiska, registerutvecklare
Telefon: 072-462 54 04
E-post: ivan.heiska@skane.se

Christina Jonsson, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 046-17 68 60
Mobil:    076-889 00 53
E-post: christina.f.jonsson@skane.se

Alexander Koronen, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 072-463 48 11
E-post: alexander.koronen@skane.se

Rickard Malmström, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 072-466 01 62
E-post: rickard.malmstrom@skane.se

Pernilla Olausson, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 072-465 19 65
E-post: pernilla.olausson@skane.se

Hanna Partoft, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 072-463 48 41
E-post: hanna.partoft@skane.se

Erika Svanström, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 072-463 11 80
E-post: erika.svanstrom

Evelina Skinner, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 072-463 61 90
E-post: evelina.skinner@skane.se

Share
Publicerad: 7 april 2016
Senast uppdaterad: 8 juni 2022