RC Syd Lund/Dataanalys och Registercentrum

Mikael Åström, enhetschef
Telefon: 046-17 57 96
Mobil:    072-207 42 53
E-post: mikael.astrom@skane.se

Penny Lindegren, handläggare
Telefon: 046-17 13 48
Mobil:    072-599 74 56
E-post: penelope.lindegren@skane.se

Joakim Ohlsson, programmerare
Telefon: 046-17 26 70
Mobil:    072-595 09 17
E-post: joakim.ohlsson@skane.se

Charlotte Romfors, verksamhetskoordinator
Telefon: 046-77 08 00
Mobil:    076-887 01 89
E-post: charlotte.romfors@skane.se

Karin Ottosson, registerkoordinator
Telefon: 046-17 58 25
Mobil:    072-573 30 91
E-post: karin.ottosson@skane.se

Chanchai Manuswin, datamanager
Telefon: 046-17 58 07
Mobil:    076-887 01 49
E-post: chanchai.manuswin@skane.se

Erik Ackzell, dataanalytiker
Telefon: 046-17 40 45
Mobil:    072-467 45 43
E-post: erik.ackzell@skane.se

Anastasios Pantelis, dataanalytiker
Telefon: 046-17 40 46
Mobil:    072-467 45 44
E-post: anastasios.pantelis@skane.se

Sara Johansson, dataanalytiker
Telefon: 046-17 45 66
Mobil: 072-467 29 37
E-post: sara.a.johansson@skane.se

Share
Publicerad: 7 april 2016
Senast uppdaterad: 21 mars 2019