RC Syd Lund/Dataanalys och Registercentrum

Mikael Åström, enhetschef och senior dataanalytiker
Telefon: 046-17 57 96
Mobil:    072-207 42 53
E-post: mikael.astrom@skane.se

Penny Lindegren, behörighetshandläggare och support för 3C
Telefon: 046-17 13 48
Mobil:    072-599 74 56
E-post: penelope.lindegren@skane.se

Charlotte Romfors, verksamhetskoordinator och handläggare för CPUA-ärenden
Telefon: 046-77 08 00
Mobil:    076-887 01 89
E-post: charlotte.romfors@skane.se

Lovisa Björnberg, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 046-275 19 70
Mobil:    072-465 73 37
E-post: lovisa.bjornberg@skane.se

Christina Jonsson, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 046-17 68 60
Mobil:    076-889 00 53
E-post: christina.f.jonsson@skane.se

Pernilla Olausson, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 072-465 19 65
E-post: pernilla.olausson@skane.se

Anastasios Pantelis, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 046-17 40 46
Mobil:    072-467 45 44
E-post: anastasios.pantelis@skane.se

Andreas Månsson, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 046-275 19 01
Mobil:    072-465 73 92
E-post: andreas.mansson@skane.se

Orestes Theodoridis, dataanalytiker, registerutvecklare och kontaktperson för register
Telefon: 046-275 17 26
Mobil:    072-465 73 91
E-post: orestes.theodoridis@skane.se

Anatole Donaldson Nöstl, dataanalytiker och registerutvecklare
Telefon: 072-462 52 61
E-post: anatole.donaldsonnostl@skane.se

Ivan Jacobsen Heiska, registerutvecklare
Telefon: 072-462 54 04
E-post: ivan.heiska@skane.se

Share
Publicerad: 7 april 2016
Senast uppdaterad: 12 mars 2021