RC Syd Karlskrona

 

Suzana Selan i profilbild iförd rosa topp och halsband. Suzana ler.

 

 

 

 

 


Suzana Selan
, chef
Telefon: 0455-73 41 17
E-post: suzana.selan@regionblekinge.se

 

Vit avatar utan speciella drag, tomt ansikte och inget hår. Ljusblå bakgrund.

 

 

 

 

 


Annika Mellquist
, chef
Telefon: 0455-73 77 90
E-post: annika.mellquist@regionblekinge.se

 

Bild på Susanne Albrecht.

 

 

 

 

 


Susanne Albrecht
, utvecklingsledare
Telefon: 0455-73 51 40
E-post: susanne.albrecht@regionblekinge.se

 

Bild på Richard Björkman.

 

 

 

 

 


Richard Björkman
, kommunikatör och administratör
Telefon: 073-447 12 76
E-post: richard.bjorkman@regionblekinge.se

 

Bild på Irene Serring.

 

 

 

 

 


Irene Serring
, systemadministratör
Telefon: 0455-73 51 59
E-post: irene.serring@regionblekinge.se

 

 

 

 

 

 


Kristin Svensson
, verksamhetscontroller
Telefon: 0455-73 51 69
E-post: kristin.svensson@regionblekinge.se

 

Bild på Thomas Troëng.

 

 

 

 

 


Tomas Troëng
, sakkunnig kvalitetsregister
Telefon: 0455-73 44 82
E-post: thomas.troeng@regionblekinge.se

 

Vit avatar utan speciella drag, tomt ansikte och inget hår. Ljusblå bakgrund.

 

 

 

 

 


Michelle Martinez
, systemförvaltare
E-post: michelle.martinez@regionblekinge.se

Share
Publicerad: 7 april 2016
Senast uppdaterad: 9 maj 2019