RC Syd Karlskrona

 

Bild på Gunilla Skoog.

 

 

 

 

 


Gunilla Skoog
, chef
Telefon: 0455-73 40 32
E-post: gunilla.skoog@ltblekinge.se

 

Bild på Susanne Albrecht.

 

 

 

 

 


Susanne Albrecht
, utvecklingsledare
Telefon: 0455-73 51 40
E-post: susanne.albrecht@ltblekinge.se

 

Bild på Richard Björkman.

 

 

 

 

 


Richard Björkman
, kommunikatör och administratör
Telefon: 073-447 12 76
E-post: richard.bjorkman@ltblekinge.se

 

Bild på Irene Serring.

 

 

 

 

 


Irene Serring
, systemadministratör
Telefon: 0455-73 51 59
E-post: irene.serring@ltblekinge.se

 

 

 

 

 

 


Kristin Svensson
, verksamhetscontroller
Telefon: 0455-73 51 69
E-post: kristin.svensson@ltblekinge.se

 

Bild på Thomas Troëng.

 

 

 

 

 


Tomas Troëng
, sakkunnig kvalitetsregister
Telefon: 0455-73 44 82
E-post: thomas.troeng@ltblekinge.se

 

Bild på Eva Wendel.

 

 

 

 

 


Eva Wendel
, utvecklingsledare
Telefon: 0455-73 51 66
E-post: eva.wendel@ltblekinge.se

 

Jonas Eriksson, systemförvaltare
E-post: jonas.eriksson@ltblekinge.se

Michelle Martinez, systemförvaltare
E-post: michelle.martinez@ltblekinge.se

Mats Lundström, konsult
E-post: mats.lundstrom@karlskrona.mail.telia.com

Publicerad: 7 april 2016
Senast uppdaterad: 23 mars 2017